Karataş’ta Corona ile mücadele çalışmaları aralıksız devam ediyor.

Karataş’ta Corona ile mücadele çalışmaları aralıksız devam ediyor.

Karataş Kaymakamlığı ve Karataş Belediyesi Corona ile mücadele için el birliği ile vatandaşın taleplerini değerlendiriyor.

Corona Virüs ile mücadele çalışmaları kapsamında Karataş Kaymakamlığı ve Karataş Belediyesi iş birliği ile devletimizin halkımıza ücretsiz olarak sunduğu maskeler, Karataş Kaymakamı Fatih Ayaz ve Karataş Belediye Başkanı Necip Topuz tarafından tarım işçilerimizin yoğun olduğu mahallelerde dağıtılarak süreç ile ilgili bilgilendirmeler gerçekleştirdiler.

Karataş Belediye Başkanı Necip Topuz; “Mücadelenin her noktasında halkımızın sağlığını göz önünde bulundurarak gerekli çalışmaları aralıksız sürdürüyoruz. Bu çalışmalar kapsamında sosyal destek gurubumuzca gelen talepler hızlıca değerlendirilerek sonuca ulaştırılıyor. Ayrıca ekiplerimizce sokaklar, esnaflar, kamu kurumları, camiler gibi alanların dezenfeksiyonu gerçekleştirilmeye de devam ediyoruz. Bu mücadele de Karataş Kaymakamlığımız ile koordineli olarak gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımız ile halkımızın mağduriyetini ortadan kaldırmak ve onların yalnız olmadığını anlatmak için gayret ediyoruz. Halkımıza ücretsiz maske dağıtımı gerçekleştirerek süreç ile ilgili gerekli tedbirlerin alınması hususunda bilgilendirmelerle de önlem alınması yönünde uyarılarımızı iletiyoruz. Ayrıca ürettiğimiz maskelerimizin dağıtımına ücretsiz olarak devam edecek ve halkımızın bu zorlu süreci en iyi şekilde atlatması yönünde her zaman yanlarında olacağız .” dedi.

14 Nisan 2020