Değerli hemşerilerim.

Halkımızın teveccühü ile Karataş Belediye Başkanlığı görevimize başladığımız süreçte bizleri destekleri ile onurlandıran değerli halkımızın takdiri kazanmak, çıktığımız yolda en büyük gücümüz olmuştur.

Gelişme yönünde emin adımlar ile ilerleyen Karataş, ileriye yönelik yapacağımız çalışmalar ve projelerimiz ile özlenen, istenen ve adından söz ettiren bir tatil ilçesi olma yönünde emin adımlar ile ilerlemektedir.

Yaklaşık 60 km sahil bandına sahip ilçemizin ekonomisinin güçlenerek sadece bölge halkımızın değil, Adana’mızın ve Türkiye’nin dışa açılan kapısı olması yönünde atılacak adımlar ile sanayisi ile birlikte ekonomik yapısı güçlenecek ve gelişimin.

Tarihi değerleri ile geçmişten günümüze köprü oluşturacak eserlerin gün ışığına kavuşturulması yönünde 2013 yılında başlanan Magarsus Antik Kenti Amfi Tiyatro kazı çalışmaları tam olarak tamamlanmamasına rağmen gördüğü ilgi ilçemizin potansiyelinin göstergesi olmuştur.

Tarihi değerlerin yanı sıra doğal güzelliklerin, sulak alanların ve kumsallarımızın ön plana çıkarılması turizmin farklı alternatif seçenekleri ile de ilçemizin tanıtılmasına büyük katkı koyacağını düşünmekteyiz.

Saygıdeğer Hemşerilerim. Her geçen gün büyüyen gelişen ve güzelleşen ilçemizin hak ettiği noktalarda yaşayan toplum, arzulanan tatil bölgesi ve ekonomisi güçlü bir bölge olması yönünde yapacağımız çalışmalarda siz değerli halkımızın koyacağı katkıya ihtiyacımız vardır. İlçemizin yönetimini devir alırken çıktığımız yolda gelecek seçimlere değil, gelecek nesillere yatırım yapma hedef edindik. Gerçekleştireceğimiz hizmet süremiz içerisinde yapağımız hizmetlerde bizlerin aldığı sorumluluk kadar siz değerli halkımızın da bizlere destek olacağını ümit ediyor saygılar sunuyorum.

Necip Topuz
Karataş Belediye Başkanı