SORUN VARSA ÇÖZÜMDE VAR

Çözüm masası güler yüzlü ve kalite esaslı hizmet üretmeyi ilke edinen dinamik bir ekiple Karataş Belediyesinin görünen yüzü olmayı hedeflemektedir. Belediye personelinin iş yükünü azaltmak..
İstek ve taleplerin tek noktadan almak almış olduğu talepleri ilgili birimlere iletmek. Birimlere iletmiş olduğu istek ve talebi takip ederek ilgili vatandaşa geri dönmek suretiyle konuyu açıklamak, bilgi vermek. 

İlçe halkının Belediye hizmetlerine tek bir noktadan ulaşmalarını sağlamak. Belediyeye gelen her vatandaşın işlemini minimum zamanda ve maksimum hizmet kalitesinde gerçekleşmesini sağlanmak. Belediyeye gelen vatandaşın konumu ne olursa olsun aynı anlayışla karşılamakta talebinin süreçleri ve ne zaman sonuçlanacağını kendisine bildirilmek.

Herkese eşit , standart ve tam zamanlı hizmet vermek. Vatandaşın kurum içinde birimler arasında dolaşmasını ortadan kaldırmak. Mavi Masa sayesinde belediye sınırları içerisinde var olan problemlerin nerelerde ve hangi yoğunlukta olduğu tespit edilebilmektedir.

Kişiye özel muameleyi ortadan kaldırmak, bürokrasiyi azaltmak. İlçemizin yaşam kalitesini yükseltmek adına belediyecilik kavramına yeni kamu yönetimi anlayışı ile bakmak. Süreçlerdeki zaman kaybını önlemek..

İlçe halkının belediyemize iş ve işlemlerini takip etmeleri, sorunlarını anlatmaları, istek ve şikayetlerini bildirmeleri için belediyemize gelerek veya telefonla Mavi Masa dan hizmet alabiliyor. 
Ayrıca Belediyemizin sosyal medya hesaplarından da bizlere ulaşmanız mümkün.
irtibat telefonları 0(322) 681 44 44

 e-posta              : mavimasa@karatas.bel.tr