Karataş Belediye Başkanı Necip Topuz Yeni yıl dolayısı ile bir mesaj yayımladı.

Başkan Topuz mesajında; Değerli Hemşehrilerim…

İyisi ve kötüsü ile geride bıraktığımız 2019 yılının güzel anılar ile sona ermiş olmasını temenni ederim. Yeni umutlar ile karşıladığımız 2020 yılının insanlığa barış, vatanımıza, milletimize huzur ve güzellikler getirmesi en büyük temennimizdir.

Dolu dolu geçen bir yılı daha geride bırakırken geçtiğimiz süreç te ilçemizin gelişimi ve güzelleşmesi yönünde yaptığımız çalışmalar bölgemizin yarınlarına ışık tutacak ve halkımıza yeni umutlar aşılayacaktır. Zorluk koşulları ne olursa olsun verdiğimiz mücadele de birliktelik duygusu ile hareket ederek huzurlu ve mutlu günler geçirmemiz için gösterdiğimiz çabanın karşılıksız kalmayacağına inanıyoruz.

Akdeniz’in güzide ilçesi Karataş’ımızın gelişen ve güzelleşen bir ilçe olması yönünde gösterdiğimiz gayret, ileriye yönelik planlarımız ve hedeflerimiz ile bölgemizin gelişime imkân sağlayacağı gibi kalkınmayı ve toplumun yaşam kalitesinin yükselmesine de olanak sağlayacaktır.

Değerli Hemşerilerim;  en güzel dileklerimiz ile karşıladığımız 2020 yılının savaşlardan uzak, barış, sevgi ve huzur içerisinde güzel bir yıl olması ümid ediyor, yeni yılınızı en derin duygularımla kutluyoruz.

1 Nisan 2020