Plaj Futbol Ligi Karataş Etabı Şampiyonu Beyaz Yunus.

TFF Plaj futbol ligi Karataş etabı Karataş Belediyesinin ev sahipliğinde Atapark içerisinde gerçekleştirildi.

Müsabakalar 30 Ağustos günü başlar iken eleme karşılaşmaları sonrası final mücadelesi Beyaz Yunus ile King Of the Beach Takımları arasında gerçekleşti.

Beyaz Yunus takımı 2 -1’ lik skor ile King Of the Beach takımını yenerek şampiyonluğu göğüsler iken, Şampiyon takıma kupa Karataş Belediye Başkanı Necip Topuz tarafından takdim edildi.

Müsabakalar sonucunda 2. Olan King Of the Beach takıma kupasını Karataş Belediye Başkan Yardımcısı Ferhat Hasan Gökalp, 3. Olan Magarsus takıma ise kupa Karataş Belediye Meclis Üyesi Bahri Gayır tarafından takdim edildi.

Organizasyona verdikleri destek sebebi ile Karataş Belediye Başkanı Necip Topuz, Plaj Futbolu Milli Takım Antrenörü Murat Kaya’ya teşekkür plaketini sunumu gerçekleştirilirken, TFF Adana Bölge Milli Takım Antrenörü İbrahim Okutan ise gençlerimize, spora ve sporcuya verdiği destek ve gösterdikleri ilgi sebebi ile Karataş Belediye Başkanı Necip Topuz’a plaketlerini takdim ederek teşekkürlerini ilettiler.

Kupa töreninde konuşan Karataş Belediye Başkanı Necip Topuz; ilçemizden yetişmiş birçok spor adamının yer aldığı Karataş’ımız gençlerimize verilecek önem ve destek ile daha nicelerini yetiştirecektir. Her sene ilgi ile beklenen plaj futbol turnuvası bu sene de halkımızın ilgisi ile gerçekleştirildi. Gerçekleştirilen etkinlik ile mücadele veren tüm sporcularımızı ve tebriklerimi sunuyorum. Turnuva sonucunda şampiyon olan Beyaz Yunus Takımını ve mücadele veren tüm sporcularımızı tebriklerimizi iletiyor TFF Plaj Futbol liginde de gençlerimizin yanında olacağımızı belirterek başarılarının devamını diliyorum” dedi.

31 Mart 2020