Karataş, Üstün Dökmen’ i Ağırladı.

Türk akademisyen, psikolog, yazar ve televizyon programcısı Prof. Dr. Üstün Dökmen Karataş Belediye Başkanı Necip Topuz’un daveti üzerine Karataş’ta Etkili İletişim Semineri gerçekleştirdi.

Seminerde okulda iletişim, ailede iletişim okul-aile iletişimi, yaşamdan keyif almak, öğrenme sürecini keyifli kılmak ve stresle baş etmenin temelleri konularını işleyen Prof. Dr. Üstün Dökmen keyifli ve eğlenceli bir program gerçekleştirdiklerini belirterek davetleri sebebi ile Karataş Belediye Başkanı Necip Topuz’a teşekkürlerini sundu.

Halka açık ve ücretsiz olarak Karataş Kapalı Spor Salonunda gerçekleştirilen etkinlik, halkın yoğun katılımı ile gerçekleştirildi.

Etkinliğe Karataş Kaymakamı Fatih Ayaz, Karataş Belediye Başkanı Necip Topuz, Protokol temsilcileri, öğretmen ve veliler katılım gösterdi.

Karataş Belediye Başkanı Necip Topuz programda söz alırken Prof. Dr. Üstün Dökmen’e teşrifleri sebebi ile teşekkür ederek davetlerine icabet etmeleri ve verdikleri eğitim semineri sebebi ile plaket takdim ettiler.

Başkan Topuz; Ülkemiz için önemli eğitimcilerden biri olan Prof. Dr. Üstün Dökmeni Karataş halkımız ile buluşturmak bizler için büyük bir gurur. Eğitimin her noktasında desteklerimizin devam edeceğini her mecrada dile getirirken bugün gerçekleştirdiğimiz seminer faaliyetlerinin de ilerleyen günlerde programlanarak sürdürülebilir bir hale getirilecektir. Etkinliğin gerçekleşmesinde desteklerini esirgemeyen İlçe Kaymakamımız Sn. Fatih Ayaz’a, Karataş İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne, Karataş Kültür ve Turizm Platformuna ve Karataş Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğüne teşekkürlerimizi sunarım.

Belediye Başkanı Necip Topuz’un plaket takdimi sonrası vatandaşlardan birinin Belediye Başkanına bu eğitim faaliyetine katılmayı çok istediğini ve bu fırsatı Karataş halkına sunduğu için minnettar olduklarını iletmeleri karışışında Başkan Topuz teşekkürlerini iletti.

15 Ekim 2021