Karataş Kütüphanesine Kavuşacak.

Karataş Belediye Başkanı Necip Topuz’un makamına tebrik amaçlı gönderilecek çiçekler yerine ilçede kurulması planlanan kütüphaneye için kitap bağışı çağrısına destek çığ gibi büyüyor.

Karataş Belediye Başkanı Necip Topuz; Belediye başkanlığımızı tebrik amaçlı gelen misafirlerimizden çiçek yerine kitap isteyerek ilçemize kazandırmak istediğimiz Halk Kütüphanemize destek ve ilginin her geçen gün artmakta olması bizleri sevindirmekte.

Başkan Necip Topuz; Göreve başladığımız günden bu yana makamımıza gelerek bizleri ziyaret eden dostlarımız tarafından yaklaşık 3 000 kitap bağışı yapıldığını, Kütüphanenin ihtiyaçlarına yönelik halkımızın desteklerini de beklediklerini belirttiler.

Başkan Topuz; İlçemizin Kültürel ve Sanatsal Faaliyetlerin gerçekleştirileceği bir Merkezin olmaması sebebi ile bölgenin kültürel etkinlikler yapılması konusunda geri planda kaldığını bu sebeple İlçemize kütüphane ile birlikte ilçemize Kültür Merkezi kazandırılması yönünde çalışmaların da başlatıldığını söylediler.

Karataş Belediye Başkanı Topuz; İlçemizin en büyük ihtiyaçlarından biri olan Kütüphane ve Kültür Merkezi kazandırılması ile ilgili resmi makamlara gerekli girişimlerde bulunduklarını sözlerine ekler iken, Karataş’ta kurulması planlanan kütüphanemize verilen destek sebebi ile kitap bağışında bulunan tüm dostlara teşekkür ederim dedi.

31 Mart 2020