Karataş Belediyesinden Cezaevinde bulunan çocuklara yardım eli uzandı.

Karataş Belediyesi tarafından başlatılan yardım kampanyası ile toplanan ihtiyaçlar Karataş Kadın Ceza İnfaz Kurumunda bulunan çocuklar için teslim edildi.

“Umut dolu yüreklere yardım eli” sloganı ile Karataş Belediye Başkanı Necip Topuz’un girişimleri ile başlatılan kampanya kapsamında, yurt içi ve yurt dışından birçok yardımseverin desteğini alarak toplanan yardımlar çocuklara ulaştırıldı. Karataş Kadın açık Ceza İnfaz Kurumunda bulunan çocuklar için toplanan yardımlar Karataş Belediye Başkanı Necip Topuz ve Belediye heyetinin katılımı ile teslim edildi.

Toplanan yardımlar 0-4 yaş grubu çocuklara oyuncak, mama, bez, ıslak mendil, giysi, ayakkabı gibi birçok ihtiyaç ulaştırılırdı.

Karataş Belediye Başkanı Necip Topuz;” 40 Cezaevi ve 200 sevgi evinde bulunan çocuklarımız için başlattığımız yardım kampanyası ile ilk yardımlarını ulaştırdığımız Karataş Cezaevinde bulunan çocuklarımızın mutluluğunu yaşamak bizler için büyük bir onur oldu. Onlar küçücük yürekleri ile özgürlükleri kısıtlanmış geleceğin yeşeren fidanlarıdır.  Bizler bu yardımlar ile onların Umut Dolu yüreklerini yeşertmek için çalışmalarımıza devam ederek birçok çocuğumuzu sevindirmek istiyoruz. Bu yönde bizlere bu kampanya süresince destek veren hayırsever dostlarımıza önce şahsım sonra da çocuklarımız adına teşekkürlerimizi sunarım. Yardım desteklerimiz adana da sevgi evlerinde bulunan çocuklar ile devam edecek olup destek vermek isteyen dostlarımıza çağrımızı yineliyoruz. “ dedi.

1 Nisan 2020