Haberler & Duyurular

Haberler

 Karataş Belediyesi Sahil Temizliği Etkinliği ile plastik kirliliğine dikkat çekti. Karataş Belediyesi tarafından kirliliğe dikkat çekmek amacı ile sosyal sorumluluk etkinliği olarak başlatılan ve her hafta Karataş'ın farklı bir sahilinde yapılması planlanan sahil temizlik etkinliğinin ilki Karataş Harbiş Plajında gerçekleştirildi.
» Devamı

 Karataş Belediye Başkanı Necip Topuz Ramazan Bayramı vesilesi ile bir mesaj yayımladı. Ramazan bayramının tüm İslam âlemine ve insanlığa barış ve sevgi getirmesi dileği ile bayramınızı en içten dileklerim ile kutluyor ve hayırlar getirmesini temenni ediyorum.” dedi.
» Devamı

Karataş Kütüphanesine Kavuşacak. Karataş Belediye Başkanı Necip Topuz’un makamına tebrik amaçlı gönderilecek çiçekler yerine ilçede kurulması planlanan kütüphaneye için kitap bağışı çağrısına destek çığ gibi büyüyor.
» Devamı

 Akyatan Ölüyor Mu? Çevreye ve doğaya gösterdiği hassasiyet ile bilinen Karataş Belediye Başkanı Necip Topuz, bölgenin en önemli sulak alanlarından biri olan Akyatan lagününün korunması ve rehabilite edilmesi için kolları sıvadı.
» Devamı

 Başkan Topuz Denizlerdeki Plastik Kirliliğine el attı. Karataş Belediye Başkanı Necip Topuz göreve başladığı günden bu yana Karataş’ta lagün ve denizlerde oluşan kirliliklere değinerek bilinçlendirme çalışmaları ile birlikte çözüm odaklı çalışmalara da imza atmaya başladı.
» Devamı

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramının 100. yıl dönümünü kutluyorum. Karataş Belediye Başkanı Necip Topuz, 19 Mayıs Atatürk ’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.
» Devamı

Karataş Belediyesi T.C. sine kavuştu. Karataş Belediye Başkanı Necip Topuz; Türkiye Cumhuriyeti atalarımızın, şehitlerimizin ve Yüce Türk milletinin özveri, inanç ve azmi ile büyük bedeller ödenerek Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının önderliğinde kurulmuş, şanlı tarihi ve Bayrağı ile var olmuş ve nesiller boyu devam edecek kutsal mirasımızdır.
» Devamı

Karataş Yaz Sezonuna Hazırlanıyor. Karataş Belediye Başkanı Necip TOPUZ ekiplerini toplayarak ilçenin yaz sezonu öncesi ilçe merkezi başta olmak üzere bakımsız kalmış hiçbir alan bırakılmaması yönünde talimatını verdi.
» Devamı

Başkan Topuz;Tüm Annelerimizin Anneler Günü’nü Kutlarım. Karataş Belediye Başkanı Necip Topuz Anneler günü vesilesi ile bir mesaj yayımladı.
» Devamı

Hastaneye Ring Servisler başlayacaktır İlçe Merkezinden Kalkış Hastaneden Dönüş 10.00 11.30 14.00 15.30
» Devamı

Karataş Belediye Başkanı Necip Topuz Mali Tabloyu Açıkladı. 31 Mart Mahalli idareleri seçimlerinde Belediye Başkanı seçilen Necip Topuz Belediyeyi devir aldığı 5 Nisan tarihinden bu yana yaptığı çalışmalar sonucunda Belediyeyi devir aldıkları mali durumunu kamuoyu ile paylaştı.
» Devamı

23 Nisan İlçemizde Coşku ile Kutlandı. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Karataş Kapalı Spor Salonunda gerçekleştirilen etkinlikler ile kutlandı.
» Devamı

Belediye Başkanımız Koltuğu Devretti 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kapsamında Karataş Belediye Başkanımız Koltuğunu 1. sınıf öğrencisi Katibe Su Şahbaz'a devretti.
» Devamı

Karataş Belediye Başkanı Necip Topuz 23 Nisan Kutlama Mesajı Yayımladı. Karataş Belediye Başkanı Necip Topuz yayınladığı mesajında;
» Devamı

 Karataş Belediye Başkanımız Necip Topuz Mazbatasını aldı. 31 mart yerel seçimlerinde Karataş Belediye Başkanı olarak seçilen Veteriner Hekim Necip Topuz ilçe seçim kurulundan mazbatasını alarak görevine başladı.
» Devamı

Karataş BElediye Başkanımız NEcip Topuz'dan ilk icraat Karataş Belediye Başkanı Necip Topuz; Belediye Başkanlığı tebriği amacı ile gönderilecek çiçekler yerine kurulması planlanan Kütüphane için kitap bağışında bulunulmasını istedi.
» Devamı

Karataş Belediye Başkanı Boğaçhan Ünal 30 Ağustos Zafer Bayramı Dolayısı ile kutlama mesajı yayınladı . Bu zaferin bizlere armağan edilmesinde ki baş mimar, Başkomutan Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve Silah Arkadaşlarını minnet ve şükran ile anıyor 30 Ağustos Zafer Bayramınızı kutluyorum “ dedi .
» Devamı

Karataş Belediye Başkanı Boğaçhan Ünal Gadir Hum Bayramı vesilesi ile kutlama mesajı yayımladı .  Başkan Ünal mesajında ; “ Gadir Hum ; ehlibeyt yolunda yürümeye ant içmiş , barış ve kardeşlik içerisinde inançlarını ,Hz. Muhammet’e ve Hz. Ali’ye sevgisini yürekten bağlılık ile göstermiş halkların bayramıdır .
» Devamı

 Başkan Ünal Kurban Bayramı dolayısı ile bir mesaj yayımladı . Başkan Ünal Mesajında ;
» Devamı

 Bayramınızı Kutlar Hayırlara vesile olmasını temenni ederim . Karataş Belediye Başkanı Boğaçhan Ünal Şeker Bayramı mesajı yayınladı .
» Devamı

 Boğaçhan Ünal ;şeffaf yönetim anlayışı bizimle birlikte başladı . Karataş Belediye Başkanı Boğaçhan Ünal 4 yıllık hizmetlerini halkının karşısında basına açık olarak düzenlediği toplantı ile anlattı .
» Devamı

 Boğaçhan Ünal 31 Martta 4. Yılını Değerlendiriyor. Karataş Belediye Başkanı Boğaçhan Ünal 4 yıllık hizmetlerini halkının karşısında anlatıyor .
» Devamı

 18 Mart Tarihin Yeniden yazıldığı gündür. Karataş Belediye Başkanı Boğaçhan Ünal 18 Mart Çanakkale Zaferi münasebeti ile bir mesaj yayınladı.
» Devamı

Başkan Ünal’dan Belediye Personeline 8 Mart İzni Karataş Belediye başkanı Boğaçhan Ünal 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü münasebeti ile belediye de çalışan tüm kadın personele 1 günlük izin verdi .
» Devamı

İŞÇİ STATÜSÜNE GEÇİŞTE SINAV PLANI
» Devamı

 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlarımızın dayanışma günüdür . Karataş Belediye Başkanı Boğaçhan Ünal 8 Mart Dünya Kadınlar günü sebebi ile bir mesaj yayınladı .
» Devamı

 Karataş Belediyesinden Eğitime Destek Karataş Belediyesi eğitime verdiği destekler ile büyük taktir topluyor .
» Devamı

 Karataş Belediyesi Mart Ayı Meclis Toplantısını gerçekleştirildi. Gündem Maddeleri Arasında
» Devamı

 Karataş Çadır Kampı ve Fotoğraf Yarışması Etkinliği Sona Erdi . Karataş Belediyesi ve Pusulasız Gezginler tarafından düzenlenen etkinlikler Karataş’ta gerçekleştirildi.
» Devamı

 Kampçılar ve Fotoğrafçılar Karataş’ta Buluşuyor . Karataş Belediyesi ve Pusulasız Gezginler ekibi tarafından düzenlenen Kamp ve Fotoğraf yarışması etkinlikleri 9-10-11 Şubatta Karataş’ta gerçekleştiriliyor .
» Devamı

 5 Ocak Adananın Kurtuluşunun 96. Yıl dönümü tüm Adanamıza kutlu olsun . Karataş Belediye Başkanı ve Adana,Karataş,Yumurtalık Turizm Birliği Başkanı Boğaçhan Ünal Adananın Düşman işgalinden kurtuluşunun 96. yılında kutlama mesajı yayınladı .
» Devamı

 2018 Yılının sağlık ,huzur ve mutluluk ile geçmesini dilerim . Karataş Belediye başkanı Boğaçhan Ünal 2018 yılı münasebeti ile kutlama mesajı yayınladı .
» Devamı

Karataş Belediyesinden Memurlara ve İşçilere Örnek Zam Karataş Belediyesi memurların ve işçilerin 2018-2019 yılı toplu iş sözleşmesini yeniledi.
» Devamı

 Başkan Ünal ; “ Verilen bu zararın hesabını kim verecek ? Kınıyoruz…………..” Karataş Belediyesi tarafından yapımı büyük zorluklar ile tamamlanan hizmetler, kimliği belirsiz kişiler tarafından yakılıyor , kırılıyor ve parçalanıyor .
» Devamı

 Karataş Bebeli Mahallelisi, Seracılık Organize Sanayi Bölgesi Projesini dinledi. Karataş Bebeli mahallesine kurulması planlanan ve çalışmaları hızla devam eden Tarıma Dayalı İhtisas Organize Sanayi Bölgesi Projesi mahallelilere anlatıldı .
» Devamı

Bahçe Mahallesi Zeydan Karalar Parkına Kavuştu . Seyhan Belediyesinin destekleri ile yapımı tamamlanan parkın açılışı Karataş/Bahçe mahallesinde gerçekleştirildi .
» Devamı

Ölümsüzdür. Senin varlığın yüreğimizde ölümsüzlük kazandı . Atamızı Saygı,Minnet ve Rahmet ile anıyoruz .
» Devamı

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Coşku ile Kutlandı Karataş Cumali Ünal Meydanında düzenlenen kutlama programı açılış konuşmaları ve gösteriler ile gerçekleştirildi.
» Devamı

Başkan ÜNAL'ın 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Mesajı Bugün Vatanımızın Doğum günü 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımızı en içten dileklerim ile kutlarım .
» Devamı

 Lezzet Festivalinde Karataş Yemekleri Tanıtıldı . Adana valiliği tarafından organize edilen Lezzet Festivaline , Karataş Belediyesi de Karataş’a özgü yemekler ile katılarak tanıtımını gerekleştirdi.
» Devamı

Tarıma Dayalı İhtisas Organize Sanayi Bölgesi Tanıtıldı Adana Ticaret odası tarafından projelendirilen ve bir çok kurumun ortak olduğu proje ; Tarıma Dayalı İhtisas Organize Sanayi Bölgesi , Karataş Belediyesi meclisinde tanıtıldı .
» Devamı

Ekim Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi. Belediye Başkanımız Boğaçhan Ünal'ın Başkanlığında gerçekleştirilen toplantı,gündem maddeleri ve gündem dışı konuların görüşülmesi ile tamamlandı .
» Devamı

 19 Eylül Gaziler günü münasebeti ile düzenlenen törende Gazilerimizi anıldı. Mustafa Kemal Atatürk'ün gazilik unvanını aldığı gün olan 19 Eylül Kaymakamlık bahçesinde törenle kutlandı .
» Devamı

 2017-2018 Su Ürünleri Balık Av sezonu Karataş’ta gerçekleştirilen etkinlikler ile açıldı . Adanana Valiliği öncülüğünde gerçekleştirilen programa Adana Vali Yardımcımız,Adana Millet Vekillerimiz , Kaymakamlarımız ,balıkçılar ve karataş halkının katılımı ile gerçekleştirildi
» Devamı

Başkan ÜNAL'ın Yeni Eğitim Öğretim Yılı Mesajı 2017-2018 Eğitim öğretim yılında tüm öğrenci ve öğretmenlerimize başarılar dilerim .
» Devamı

 2017-2018 Balık Av Sezonunun Tüm balıkçılarımız için bereket ve bol kazançlar dileriz . Mayıs ayında kapanan balık av sezonu ile birlikte teknelerinin bakımını yapan balıkçılar, 1 Eylül’de Gırgır balıkçıları ve 15 Eylül’de Trol balıkçılarının denize açılması ile 2017-2018 yılı balık av sezonu açılıyor .
» Devamı

Karataş Belediye Başkanı Boğaçhan Ünal Kurban Bayramı sebebi ile bir mesaj yayımladı . Kurban Bayramınızı en içten dileklerimle kutlar esenlikler dilerim .
» Devamı

Belediye Başkanımız Boğaçhan Ünal'ın 30 Ağustos Mesajı Büyük Zaferin 95. Yılını Kutlarım . Başkomutan Mustafa Kemal Atatürk ‘ün önderliğinde başlayan ve tarihte kazanılmış büyük zaferler arasında yer alan , Baş Komutanlık Meydan Muharebesi nin 95. Yılını gurur ile kutluyoruz .
» Devamı

 Atapark açılışı ve Büyük İskender Konserleri Halkın yoğun ilgisi ile tamamlandı. Karataş Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan Atapark açılışı 12-13-14 Ağustos tarihlerinde gerçekleştirilen Onur Akın,Ferhat Göçer ve Ömür Gedik konserleri ile sona erdi.
» Devamı

Atapark Açılışı Gerçekleştirildi Atapark açılışı programı kapsamında düzenlenen açılış töreni ile birlikte Büyük İskender Konserlerinde ilk gün Onur Akın'ın sahne aldı .
» Devamı

Atapark Büyük İskender Konserleri ile Açılıyor Karataş Belediyesince yapımı tamamlanan Atapark ; 12 Ağustos Cumartesi günü Büyük İskender Konserleri ile açılıyor .
» Devamı

Karataş'ta Yörük Çadırı Ve Turizm Danışma Bürosu Açıldı Karataş ve Yumurtalık Turizmi Geliştirme Altyapı Hizmet Birliği tarafından Karataş’ta yapımı tamamlanan Yörük Çadırı ve Turizm Danışma Bürosunun açılışı gerçekleştirildi.
» Devamı

Yaz Güzeli Karataş Hareketlendi. Yaz sezonunun hazırlıklarını tamamlayan Karataş Belediyesi, Atapark projesi, sahillerin düzenlenmesi ve ilçe içerisinde bakım çalışmalarının tamamlanması ile tatilcileri Karataş’a bekliyor .
» Devamı

 Karataş’ta Yaz Rüzgarı Esmeye Başladı . Denizi, kumu,güneşi ve doğası ile havasını içine çeken her canlıyı kendine aşık eden Karataş , yaz sezonuna girerken belediye ekipleri , eksiklerin tamamlanması yönünde çalışmalarını hızla sürdürüyor .
» Devamı

 Karataş ve Yumurtalık Turizmine İtalyan Desteği İtalyan temsilciler Adananın denize açılan iki kapısı üzerinde , turizmin geliştirilmesi ve ilçelerin dışa açılması yönünde incelemelerde bulundular .
» Devamı

 Başkan Ünal ‘dan Zeytine Destek . Ülke gündemini sarsan zeytin ağaçları ile ilgili yasa tasarısı sonrası ,zeytinliklerin yok olmasının önüne geçmek için gerçekleştirilen tepkilere , Başkan Ünal da Zeytin ağacı dikerek destekte bulundu .
» Devamı

 Gümüş Kanatlar MK,Taşköprü Lions,Karataş Belediyesi El Ele Taşköprü Lions Kulübü , Gümüş Kanatlar MK ve Karataş Belediyesi ile birlikte Karataş ilçesi Harbiş kumsalında , sahil temizlik çalışması gerçekleştirdi.
» Devamı

Karataş'ta Karpuz Festivali Karataş Belediyesi ve Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü iş birliğiyle, 'Karpuz Festivali' Karataş'ta düzenlendi.
» Devamı

 Karataş’ta Traktör Yarışları Nefes Kesti . Geçiminin büyük bir kısmını çiftçilik ile sağlayan ve Çukurovalıların merak ile beklediği yarışlar 21 Mayıs Pazar günü Karataş’ta gerçekleştirildi .
» Devamı

 Karataş’ta Mayıs Şenliği Coşkusu Yaşandı. TMMOB Gıda Mühendisleri Odasının organizasyonu ve Karataş Belediyesinin ev sahipliği ve destekleri ile gerçekleştirilen Gıda Mühendisleri Odası 14. Geleneksel Mayıs Şenliği Adana’nın Karataş ilçesinde gerçekleştirildi.
» Devamı

Gıda Mühendisleri Mayıs Şenliğinde Buluşuyor . TMMOB Gıda Mühendisleri Odası Adana Şubesi ,Karataş Belediyesinin ev sahipliği ve destekleri ile 14. Geleneksel Mayıs Şenliğini 6 Mayıs cumartesi günü Karataş ‘ta gerçekleştiriyor .
» Devamı

 2017 Yılı Nisan ayı meclis toplantımızı gerçekleştirildi. Toplantının gündem maddeleri arasında
» Devamı

Engelsiz Yaşama Belediye Desteği Karataş Belediyesinin çalışmaları ile tespit edilen engellilere yaşam standartlarını arttırmak ve ailelere destek olmak amacı ile fizyoterapi hizmeti başlatıldı.
» Devamı

Başkan ÜNAL 'ın 18 Mart Mesajı Çanakkale Zaferinin 102. Yılında Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ve silah Arkadaşlarını saygı,minnet ve Rahmet ile anıyorum .
» Devamı

8 Mart Dünya Kadınlar Gününüzü Kutlarız
» Devamı

Karataş Traktör Yarışlarına Hazırlanıyor 14 Mayıs ta Karataş ta gerçekleştirilecek olan Traktör yarışları için başvurular internet üzerinden alınıyor
» Devamı

 Karataş Belediye başkanı Boğaçhan Ünal 3. Hizmet yılını değerlendirdi . Karataş Belediye Başkanı Boğaçhan Ünal Hizmetteki 3. Yılını meclis üyeleri,birim amirleri ,Belediye personeli ile birlikte basının karşısında halka açık gerçekleştirilen meydan toplantısı ile değerlendirdi .
» Devamı

 Karataş Belediyesinden Karne Hediyesi Kar Topu . Karataş Belediye Başkanı Boğaçhan Ünal yarı yıl tatiline giren çocuklara karne hediyesi olarak kar getirdi.
» Devamı

 2017 yılı Ocak ayı olağan meclis toplantısını gerçekleştirildi . Gündem Maddeleri arasında
» Devamı

 İşçi Dostu Başkan Ünal . İşçi Dostu Başkan Ünal . Karataş Belediye Başkanı Boğaçhan Ünal işçilerine yıl başı sebebi ile maddi yardımda bulundu .
» Devamı

Yeni Yılınızı Kutlarım . Yeni umutlar ,yeni hayaller ile 2017 yılının barış ,huzur ve sevgi getirmesi dileği ile yeni yılınızı kutlarım .
» Devamı

Dış Mekan ve Doğa Fotoğrafçılığının Vaz Geçilmez Adresi Karataş .  Doğa harikası Karataş dünya evine giren çiftlerin ve fotoğrafçıların vazgeçilmez durağı oldu.
» Devamı

 Başkan Ünal 24 Kasım Öğretmenler Gününü Kutladı . Karataş Belediye Başkanı Boğaçhan Ünal 24 Kasım Öğretmenler günü sebebi ile mesaj yayımladı .
» Devamı

Mahalleli Öğrencilere Karataş Belediyesinden Ücretsiz Servis Desteği . Karataş’a bağlı mahallelerde maddi zorluklar içerisinde okuma çabası veren çocuklarımıza Karataş Belediyesi ücretsiz servis sağlayarak ailelerimize destekte bulunuyor .
» Devamı

Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü anıyoruz Ölünün 78. yılında dünyanın önünde eğildiği büyük lider ,Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü saygı,özlem ve rahmet ile anıyoruz .
» Devamı

Atapark projesi çalışmaları hız kesmeden devam ediyor .Projenin tamamlanması ile kullanımına açılacak olan Atapark halkımızın huzuruna çıkmak için gün sayıyor .
» Devamı

2016 yılı Kasım ayı meclis toplantımız gerçekleştirildi Toplantı Meclis Üyemiz Bülent Atalay'ın başkanlığında gerçekleştirildi.
» Devamı

 Karataş Belediyesi Cumhuriyeti düzenlenen etkinlikler ile kutladı . 29 Ekim Cumhuriyet Haftası kapsamında Karataş Belediyesi , Çubader,Çemk ve Adana Off-Road ekipleri ile ortaklaşa düzenlenen etkinlikler ile coşku heyecan ile kutlandı .
» Devamı

 Başkan Ünal 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını Kutladı Karataş Belediye başkanı Boğaçhan Ünal 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı sebebi ile bir mesaj yayınladı . Başkan Ünal “
» Devamı

Karataş Belediyespor Temelden Yükseliyor . Karataş Belediye Başkanı Boğaçhan Ünal Sporcuları Antrenmanda Ziyaret Etti .
» Devamı

Ekim Ayı Olağan Meclis Toplantısı Boğaçhan ÜNAL Başkanlığında Gerçekleşti
» Devamı

 Vali Demirtaş’tan Karataş Belediyesi Ziyareti . Adana Valisi Mahmut Demirtaş Karataş Belediye Başkanı Boğaçhan Ünal’ı ziyaret etti .
» Devamı

Başkan Ünal Gaziler Gününü Kutladı . Gaziler Gününü 95. Yılı sebebi ile Başkan Ünal Bir Mesaj Yayınladı .
» Devamı

Başkan ÜNAL 'dan Yeni Eğitim öğretim Yılı Mesajı Karataş Belediye Başkanı Boğaçhan Ünal Yeni Eğitim yılı sebebi ile öğrencilere başarı dileklerinde bulundu .
» Devamı

Binlerce Adanalı Koray Avcı Konserinde Buluştu 9 Günlük Kurban Bayramı tatilinin son bulması ile yaz turizminin yoğun olarak yapıldığı bölgelerde sezon kapanmış olacak. Yazın son günlerinde Adana’nın denize açılan ilçelerinden Karataş’ta merkez Seyhan Belediyesi ile Karataş Belediyesi organizasyonunda Koray Avcı konseri düzenlendi. Son ayların popüler isimlerinden olan Koray Avcı’nın konserine binlerce Adanalı katıldı.
» Devamı

Plaj Futbolunda Karataş Etabı Şampiyonu Belli Oldu . Türkiye Futbol Federasyonu Plaj Futbol Ligi Karataş Etabı Final Karşılaşmaları ile tamamlandı .
» Devamı

 Başkan Ünal'dan 1 Eylül Dünya Barış Günü Mesajı Tüm Ulusumuzun ve tüm Dünyanın 1 EYLÜL DÜNYA BARIŞ GÜNÜ’ nü kutlarım.
» Devamı

 Karataş ve Yumurtalık'ta turizm hamlesi ADANA Büyükşehir Belediyesi ile Karataş ve Yumurtalık ilçe belediyeleri, Çukurova Kalkınma Ajansı'nın (ÇKA) desteğiyle bölgede turizmin geliştirilmesine yönelik proje uyguluyor.
» Devamı

 Ünal’’30 Ağustos Tarihte eşine az rastlanılır kahramanlık destanıdır’’ Karataş Belediye Başkanı Boğaçhan Ünal 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımladı.
» Devamı

 II. Büyük İskender Festivali İptal edildi Hakkari, Elazığ ve Bitlis’te polis ve askerlere yapılan saldırlar sonucunda çok sayıda şehitlerimizin olması nedeniyle II. Büyük İskender Festivali ve Milli irade-Demokrasi etkinliği iptal edildi.
» Devamı

DARBEYE KARŞIYIZ!
» Devamı

 Karataş Belediyesinde Hizmet Araçları Filosu Genişliyor . Karataş Belediyesi kısıtlı imkanlar ile hizmet veren bir belediye olmasına rağmen Belediye Başkanı Boğaçhan Ünal ve Belediye çalışanları yaptığı hizmetler ve çalışmalar ile taktir görmeye devam ediyor . 2014 yerel seçimleri ile birlikte başlayan Boğaçhan Ünal döneminde belediyenin hizmet araçları ile ilgili olan sıkıntısı sebebi ile aksayan hizmetler , belediye araçlarında filo kapasitesinin genişletilmesi ile çözüme kavuşturuluyor .
» Devamı

 Karataş&Yumurtalık Turizm Birliği’nin Yeni Başkanı Boğaçhan Ünal Oldu. Karataş& Yumurtalık Turizmi Geliştirme ve Altyapı hizmet birliği mayıs ayı toplantısı Büyükşehir Belediyesi encümen toplantı salonunda gerçekleştirildi .
» Devamı

Karataş Belediye Başkanı Boğaçhan Ünal’dan 19 Mayıs mesajı 19 Mayıs 1919, bağımsızlık meşalesini Samsun’da yakarak Türk Milleti’ne rotasını gösteren Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ümüzün Türkiye Cumhuriyeti Devletinin kurulmasına uzanan sürecin ilk adımıdır.
» Devamı

1.STK BULUŞMASI CUMALİ ÜNAL MEYDANIN'DA GERÇEKLEŞTİ
» Devamı

23 Nisan Ulusal Eğemenlik ve Çocuk Bayramı Coşku ile Kutlandı Cumali Ünal Meydanında düzenlenen etkinlikler ile kutlanan bayram okullarımızın hazırlamış olduğu gösterileri sunması ile gerçekleştirildi .
» Devamı

23 Nisan ile Çocuklar ücretsiz Eğlendi Karataş Belediyesi tarafından 23 nisan çocuklarına ücretsiz olarak hazırlanan zıp zıp,sinema ve otobüs turu ile çocuklar doyasıya eğlendi .
» Devamı

Karataş Belediye Başkanı Boğaçhan Ünal 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını Kutladı . 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve çocuk bayramının 96. yıl dönümünü kutlarım .
» Devamı

Karataş Belediyesi Yaz Sezonu Öncesi Personel toplantısı gerçekleştirdi . Karataş Belediye Başkanı Boğaçhan Ünal Belediye personelleri ile bir araya gelerek yoğun yaz sezonu öncesi hizmetin en iyi şekilde halka ulaştırılması için gerekli talimatları vererek , personelin üzerine düşen görevi yapması konusunda uyarılarda bulundu .
» Devamı

» Devamı

KARATAŞ BELEDİYESİ NİSAN AYI OLAĞAN MECLİS TOPLANTISI Karataş Belediyesi Meclis Toplantı Salonun 'da Görüşülen Gündem Maddeleri Değerlendirilmiştir.
» Devamı

 Ç.Ü. Turizm Öğrencileri Başkan Ünal’ı ziyaret ederek, sorunlarına çözüm istediler. Adana’nın turizme açılan en önemli kapısı Karataş’ta bulunan Çukurova Üniversitesi Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksek Okulu öğrencileri Karataş Belediye Başkanı Boğaçhan Ünal ‘ı makamında ziyaret ederek sorunlarına çözüm aradılar .
» Devamı

 Karataş’ın Geleceğine Kadınlar El Attı . Karataş Belediyesi Adana’da bulunan kadın derneklerinin katılımı ve desteği ile gerçekleştirilen toplantıda Karataşlı kadınların istihdamının sağlanması ve sosyal yaşama dahil edilmesi yönünde farkındalık toplantısı gerçekleştirdi .
» Devamı

Karataş Minik Paticikler Ekibinden Sokak Hayvanlarına Destek  Çukurova Üniversitesi Turizm Yüksek Okul öğrencileri ve Karataşlı hayvan severlerin katılımı ile başlatılan Sokak hayvanları bakım ve besleme etkinliği Karataş belediyesinin destekleri ile gerçekleştirildi.
» Devamı

1. Surf Custing Yarışması Sona Erdi Karataş Belediyesi ve bir çok kurumun da katkısı ile düzenlenen 1. Asobder Surf Custing Turnuvası Sona Erdi .
» Devamı

Karataş Belediye Başkanı Boğaçhan Ünal Görevinde 2. Yılını Değerlendirdi . Göreve geldiği günden bu yana projeleri ve hizmetleri ile Karataş’ın Akdeniz’in turizm kapısı olması yönünde attığı adımlar ile geçmiş dönem belediyelerinin yapamadıklarını gerçekleştiren Boğaçhan Ünal Başkanlığının 2. yılını değerlendirdi .
» Devamı

 Karataş Belediyesi Ekmek evi projesi ile Kültürel değerlerine sahip çıkıyor Karataş halkının en önemli kültürlerinden olan tandır ekmeği ve saç ekmeği için Karataş Belediyesi Ekmek evi yaparak ücretsiz olarak halkın kullanımına sundu .
» Devamı

 KIYI TURİZMİNDE KONAKLAMA HİZMETLERİNDE ORTAK PROJE Karataşta bulunan pansiyonculupun ön plana çıkarılması için erasmus projeleri kapsamında geliştirilen proje için protokol imzalandı
» Devamı

Heykeltıraş Sanatçısı Mehmet Aksoy Karataş'ta İnsanlık Anıtı ile tanıdığımız Mehmet Aksoy Karataş Belediye Başkanı Boğaçhan Ünal'ı makamında ziyaret etti
» Devamı

Söz Sizde de Mikrofonlar Karataş halkına uzatıldı . Çukurova Türk Tv de yayınlanan söz sizde programı Karataş ve Karataş belediyesini halka sordu .
» Devamı

 Karataş Belediye Başkanı Boğaçhan Ünal 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle mesaj yayımladı. Tüm sağlık çalışanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramını kutlarım.
» Devamı

Evkad 'tan Başkan Ünal 'a ziyaret Evkad Başkanı Sema Turan Yapıcı ve Evkad üyeleri Karataş Belediye Başkanı Boğaçhan Ünal 'ı makamında ziyaret ettiler .
» Devamı

Ünal’’Kadınlar hayatın her alanında temsil edilmelidir’’ Karataş Belediye Başkanı, Boğaçhan Ünal kadınların sorunlarına çözüm üretmenin, herkesin önceliği ve ortak sorumluluğu olduğunu bildirdi.
» Devamı

Atapark Projesi ile İlgili Son Gelişmeler Karataş Belediye Başkanı Boğaçhan Ünal Atapark ile İlgili Son Gelişmeleri Aktardı .
» Devamı

 Karataş Belediyesi 2016 Yılı Mart Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi Belirlenen Gündem Maddelerinin Tamamı Oy birliği ile Kabul Edildi .
» Devamı

KARATAŞ BELEDİYESİ BOĞAÇHAN ÜNAL ÇUKUROVA TÜRK TV BAŞKANLAR KONUŞUYOR
» Devamı

Başkan Ünal’dan Ünlü Ressam Mustafa Dinletir‘e Ziyaret . Karataş Belediye Başkanı Boğaçhan Ünal bugünlerde çalışmalarını Karataş’ta yürüten ve yaptığı eserler ile adını Guinness rekorlar kitabına yazdırmış ünlü ressam Mustafa Dinletir ’i kaldığı otelde ziyaret etti.
» Devamı

 2015 Yılı Altın Adam Ödülü Belediye Başkanımız Boğaçhan ÜNAL 'A Adana Toros gazetesi 2015 yılı altın adamlar ödülleri sahiplerini buldu .
» Devamı

Karataş’ta Sorunlar Çözüme Kavuşuyor . Karataş Belediyesi 2015 Yılında başlatılan Atapark projesinin ,gelen ödeneğin kesilmesi ile yarım kalması sonucu köstebek yuvasına dönen Atapark ‘ı Yaz sezonuna yetiştiriyor .
» Devamı

Şehid Ateşi Düştü Yüreklere 14 Şubatta yapılması planlanan Gülden Mutlu Konseri İPTAL edilmiştir .
» Devamı

 Küçük Sanayi Sitesi Kurulumu ile ilgili Esnaflar ile bir araya gelindi. Proje ile ilgili esnaflar ile bir araya gelinerek bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi.
» Devamı

Karataş Belediye Spor Bayan Voleybol Takımı Sezonu Galibiyetle kapattı . Karataş Belediye Spor İle Adana İdman yurdu arasında gerçekleşen sezonun son karşılaşmasında Karataş Belediye Spor Bayan Voleybol Takımı rakibini 3-0 lık setler ile mağlup ederek sezonu galibiyet ile kapattı .
» Devamı

Karataş Belediye Spor Sezonu 15 Gol ile Kapattı Şampiyonluğu kıl payı kaçıran mavi beyazlı ekibimiz sezonu Karşıyaka Spor U 15-0 gibi farklı skor ile yenerek noktaladı .
» Devamı

Ünal’’Uğur Mumcu’yu saygı ile anıyorum’’ Karataş Belediye Başkanı Boğaçhan Ünal Uğur Mumcu’nun ölümünün 23.yılı nedeniyle bir mesaj yayımladı.
» Devamı

 2016 Yılının ilk meclis toplantısını gerçekleştirildi Karataş Belediyesi Meclis Toplantı Salonunda Gerçekleştirilen Toplantı Meclis Üyelerinde Çoğunluğun Katılımı ile Gerçekleştirildi.
» Devamı

Karataş Belediye Başkanı Boğaçhan ÜNAL'dan Yeni Yıl Mesajı 2016 YILININ BARIŞ,HUZUR,SAĞLIK VE MUTLULUK GETİRMESİ DİLEĞİ İLE YENİ YILINIZI KUTLARIM .
» Devamı

Personelimizin Yeni Yılını Belediye Başkanı Boğaçhan ÜNAL kutladı . Karataş Belediyesinde gerçekleşen yıl başı kutlama programı Belediye Başkanımız Boğaçhan ÜNAL ve daire amirlerimiz ile gerçekleştirildi.
» Devamı

 Karataş Belediyesinde Çalışan Memurların Sendika Sözleşmeleri Yenilendi. Karataş Belediye Başkanı Boğaçhan ÜNAL ile yapılan görüşmeler sonucunda sendika sözleşmeleri imzalayarak yeniledi .
» Devamı

Karataş-Magusa Arası Feribot Seferleri İçin İlk Adım. Karataş Belediye Başkanı Boğaçhan ÜNAL ; Karataş – Magusa arası Feribot seferleri ile ilgili projesinin fizibilite çalışmalarının tamamlandığını , yapmış olduğu basın toplantısı ile tüm kamuoyuna ve yatırımcılara duyurdu.
» Devamı

 Karataş Belediyesinden Yeni İşçi Sözleşmesi . Karataş Belediye Başkanı Boğaçhan ÜNAL , Adana Belediye iş sendikası Başkanı Zeki EKER ,Karataş Belediyesi işçi temsilcisi Ali OKTAY , sendika üyeleri ve işçiler ile bir araya gelerek İşçi sözleşmeleri yapılan görüşmeler sonucu anlaşmalar sağlanarak imzalar atıldı .
» Devamı

Karataş Belediye Başkanı Boğaçhan Ünal’dan Dünya İnsan Hakları Günü mesajı Karataş Belediye Başkanı Boğaçhan Ünal, 10 Aralık Dünya İnsan Hakları günü dolayısıyla bir mesaj yayımlayarak, günün önemine yönelik söylemlerde bulundu. Ünal, açıklamalarında şunları kaydetti:
» Devamı

2015 Yılı Aralık Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi. 1-İller Bankasından talep Edilecek Kredi için Karataş Belediye Başkanına Yetki Verilmesi Hk. 2-Mevsimlik İşçi Çalıştırılması Hk.
» Devamı

Adananın Belediye Başkanları Karataş Belediye Başkanlığının Ev sahipliğinde Bir Araya Geldi. Adana’yı yöneten başkanların birlikteliği gösteriyor ki ilçelere verilen hizmet kadar Adananın güzelleşmesi ve gelişmesi için ortak nokta da buluşulması hizmetin halka daha verimli şekilde ulaştırılmasını sağlayacak .
» Devamı

Başkan ÜNAL'dan 24 Kasım Öğretmenler Günü Mesajı Eğitimin temel unsurları öğretmenlerimizin geleceğin temelleri atılırken üstlendiği yükün sadece çocuklarımızın değil , ülkemizin ve hatta kainatın gidişatında edinilen rol ile tüm meslek grupları arasında en önemli göreve sahiptir.
» Devamı

Karataş Belediye Spor Plaj Futbol Takımımız TFF Plaj Futbol Turnuvası Türkiye 2.'Si
» Devamı

Karataş Belediyesinde İmkan Yok Ama Hizmette Durmakta Yok . Karataş Belediyesi sorumluluk alanında ki 39 mahalle ve 2 belde ye imkanlarını zorlayarak hizmet götürüyor.
» Devamı

 Karataş Belediyesi tarafından düzenlenen TFF Plaj Futbol Turnuvası Şampiyonu Dadicanlar Oldu . Karataş Belediyesi tarafından mavi kum plajında düzenlenen TFF Plaj Futbol Turnuvası , Eleme maçlarının tamamlanması ile final karşılaşmaları sonucunda Beyaz Yunus takımını 7-2 ‘lik skor ile mağlup eden Dadicanlar Karataş Belediyesi Plaj Futbol Turnuvasının şampiyonu oldu .
» Devamı

Karataş Belediyesi 2015 Yılı Ekim Ayı Olağan Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi . Karataş Belediyesi 2015 Yılı Ekim Ayı Olağan Meclis Toplantısı Karataş Belediyesi Meclis Toplantı Salonunda Gerçekleştirildi .
» Devamı

 Karataş Belediye Başkanı Boğaçhan ÜNAL ‘dan Öğrencilere Yeni Eğitim Yılı Hediyesi Karataş Belediye Başkanı Boğaçhan ÜNAL öğrencilere yeni eğitim öğretim yılı hediyesi olarak Eğitim Seti ve Nutuk hediye etti .
» Devamı

Mahallelerde Bayram kutlaması Karataş Belediye Başkanı Boğaçhan ÜNAL mahallelilerin bayramlarını kutladı .
» Devamı

Damlapınar Mahallesi Futbol Turnuvası Sona Erdi Damlapınar mahallesinde gerçekleşen turnuvanın şampiyonu Tuzlaspor oldu .
» Devamı

Kurban Bayramınızı Kutlar Mutluluklar Dileriz
» Devamı

Damlapınar Mahallesi Futbol Tunuvası Başladı . Karataş Belediyesinin Katkıları ile Düzenlenen Turnuva Damlapınar Mahallesinde Tuzkuyusu ve tuzla mahallelerinin karşılaşmaları ile başladı .
» Devamı

Belediye Başkanımız Boğaçhan ÜNAL'ın Kurban Bayramı Mesajı . Karataş Belediye Başkanı Boğaçhan Ünal Kurban Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.
» Devamı

Gaziler Günü Düzenelen Tören ile Gerçekleştirildi Tören Çelenk Koyma Töreni ,yapılan konuşmalar ve Kaymakamlığın Tebrikleri Kabulü ile Gerçekleştirildi.
» Devamı

Karataş Belediye Başkanı Boğaçhan Ünal'ın Gaziler Günü Mesajı İNSAN ONURUNA YAKIŞIR YAŞAM KOŞULLARI SUNMAK, SOSYAL DEVLET OLMANIN BİR GEREĞİDİR VE TOPLUMSAL OLARAK BORCUMUZDUR.”
» Devamı

Belediye Başkanımız Boğaçhan ÜNAL'dan Harbiş Kumsalı Açıklaması Harbiş Kumsalına Yapılacak Proje Doğal Hayatı Etkilemeyecektir.
» Devamı

Karataş Belediyesi Başkanı Boğaçhan ÜNAL Röportaj
» Devamı

 Karataş’ta Harbiş Kumsalı Projesi Hayata Geçiyor. Karataş Belediyesi tarafından hayata geçirilecek projeye bayram sonrası başlanarak yaz sezonu öncesinde hizmete açılacak .
» Devamı

Harbiş Kumsalında Düzenleme Öncesi Toplantı Karataş Belediye Başkanı Boğaçhan ÜNAL İşletme Sahiplerini Ağırladı .
» Devamı

Trol Balıkçıları Denize Açılıyor 2015-2016 Yılı Balık Av sezonu Trol Balıkçıları için Başlıyor
» Devamı

Karataş Belediye Spor Sezona İddialı Hazırlanıyor . 2015-2016 Sezonu Futbol Liginin başlamasına 1 ay kala Karataş Belediye Spor Hazırlıklarına Hız Kesmeden Devam Ediyor .
» Devamı

Ara Sokaklarda Yol Çalışmalarına Başlanıldı. Karataş Belediyesi Ara Sokaklarını Parke Taş Döşüyor .
» Devamı

1 Eylül Dünya Barış Gününüz Kutlu Olsun Birlik ve beraberliğin hakim olduğu ,Savaşların sona erdiği ve barış içerisinde yaşayabileceğimiz bir dünya dileriz.
» Devamı

Gönüllülerden Yeni Eğitim Yılında Öğrencilere Kütüphane Hediyesi Karataş Belediyesinin de destekleri ile Mehmet Akif Ortaokuluna kütüphane kuruldu.
» Devamı

Karataş Belediye Başkanı Boğaçhan Ünal 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı Ünal’’ Cumhuriyetin değerlerine yönelik hain emeller besleyenler 30 Ağustos 1922’den ders çıkarmalıdırlar’’
» Devamı

Karataş Kaymakamı Recep ÖZTÜRK'ten Başkan ÜNAL 'a Ziyaret Karataş Kaymakamı Yeni görevine başladı
» Devamı

 Karataş'ın Yolları Yeniden Yaratılıyor. Karataş’ın yol ve kaldırım sıkıntıları sona eriyor.
» Devamı

2015 Yılının 8. Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi Gündem maddeleri ve gündem dışı görüşülen konular ile 8. meclis toplantısı tamamlandı.
» Devamı

Asfalt Desteği Seyhan Belediyesinin desteği ile mutlu dede caddesi asfaltlandı.
» Devamı

2. Büyük İskender Festivali İPTAL edilmiştir. 15-22 Ağustos Tarihlerinde gerçekleştirilmesi planlanan 2. Büyük İskender Festivali Ülkemizde yaşanan sıkıntılı olaylardan dolayı iptal edilmiştir.
» Devamı

Başkan ÜNAL Halk'tan Duyarlılık İstedi Sıcakların artması ile Karataş insan akınına uğruyor. Tatil sezonunun başlaması ile birlikte Karataş hak ettiği ilgi ile karşılaşmaya başladı. Yaz sezonu karşılaşılan ciddi nüfus artışı ve tatilcilerin gelmesi ile birlikte Karataş Esnafı da nefes aldı .
» Devamı

Karataş Belediyesi Kardeşlik Tazeledi. Almanya’nın Memmingen Belediyesi ile Eski Belediye Başkanı Cumali ÜNAL döneminde yapılan Karataş & Memmingen Kardeş Şehir anlaşmaları Karataş Belediye Başkanı Boğaçhan ÜNAL ‘ ın Memmingen ’e yapmış olduğu ziyaret ile tazelendi.
» Devamı

Sansüre Direnişin 107. Yılında Sansür Var, Bayram yok! Karataş Belediye Başkanı Boğaçhan Ünal, 24 Temmuz Gazeteciler Günü ve Sansüre Direnişin 107. yılı nedeniyle yaptığı açıklamada, "Sansür var, bayram yok" dedi.
» Devamı

Başkan ÜNAL'dan Bayram Mesajı Varlık sebebimiz ve hayır dualarına her zaman muhtaç olduğumuz aile büyüklerimizi ziyaret edildiği; çocukların sevindiği; Yoksulların, kimsesizlerin hatırlanıp; küskünlerin ve kırgınların barıştığı; sevgi ve dostlukla, birlik-beraberlik içerisinde, huzurla geçireceğimiz bir bayram dileğiyle, değerli Karataş Halkının ve Müslüman aleminin bayramını kutluyorum.
» Devamı

2. Büyük İskender Festivaline Adım Adım 15-22 Ağustos Tarihlerinde Gerçekleşecek Festivale Sayılı Günler Kaldı
» Devamı

Eski Belediye Başkanı Cumali ÜNAL’ın Adı Meydanda Yaşayacak. Karataş Belediyesi 18 yıl önce geçirdiği trafik kazası sonucu hayatını kaybeden Belediye Başkanı Cumali ÜNAL’ın adını sahilde yapılan yeni meydan da yaşatacak.
» Devamı

2015 Yılının 7. Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi Karataş Belediyesi Temmuz Ayı Olağan Toplantısını Belediyenin Meclis Salonunda Yapılan Toplantı ile Gerçekleştirdi.
» Devamı

Karataş Belediye Spor U11 Takımı Başkan ÜNAL ‘a Teşekkür Ziyaretinde Bulundu . Karataş Belediye Spor U11 takım oyuncuları ve Alt yapı sorumlusu Ayhan GÜNEŞ ile Antrenör Birol İMREN , Başkan ÜNAL ‘ı makamında ziyaret ederek U11 takımının kuruluşundan, yakaladığı başarıya kadar vermiş oldukları desteklerden dolayı Karataş Belediye Başkanı Boğaçhan ÜNAL’a teşekkür ettiler.
» Devamı

Karataş Açık Hava Düğün Alanına Kavuştu Karataş Belediyesi Tarafından Halkın En Büyük sıkıntılarından Biri Olan Düğün Alanı Çözüme Kavuştu
» Devamı

Halk Günleri Yoğun İlgi ile Devam Ediyor. Karataş Belediyesi Zabıta Amirliği Binasında Her Cuma Halk Günleri ile Sizler ile Buluşmaya Devam ediyoruz.
» Devamı

Mahallelerimize Çöp Konteynerleri Eksikleri Giderildi. Karataş Belediyesi Mahallelere yapılan ziyaretler ile halkın en büyük ihtiyaçlarından biri olan Çöp konteyner eksiklerini giderdi.
» Devamı

2015 Yılının 6. Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi Karataş Belediyesi 2015 Yılı 6. Meclis Toplantısı Belirlenen Gündem Maddeleri ve gündem dışı görüşmeler ile gerçekleştirildi
» Devamı

1.	Amatör Trap Atışları Karataş’ta Gerçekleşti. Karataş Belediyesinin de katkıları ile gerçekleştirilen ve Karataş avcılık ve atıcılık spor kulübü derneğinin düzenlediği 1. Amatör trap atışları yarışları Harbiş Kumsalında gerçekleştirildi.
» Devamı

Karataş Belediyesi Cenaze yıkama ve morg aracını yeniledi. Karataş Belediyesi mahallelerdeki acil ihtiyaçları tespit ederek çözüme kavuşturuyor.
» Devamı

3 Bin Öğrenciye Diş Fırçalama Yöntemleri anlatıldı Adana Diş Hekimleri Odası ile Karataş Belediyesinin ortak yürüttüğü sosyal sorumluluk projesi kapsamında Adana Karataş ilçesine bağlı 7 okul’da yaklaşık 3 bin öğrenciye diş fırçalama yöntemleri anlatılarak her öğrenciye diş fırçası ve macunu verildi.
» Devamı

KARATAŞ BELEDİYESİNDEN HALKA VİTAMİN TAKVİYESİ Karataş Belediyesi ilçe merkezine getirdiği vitamin duraklarını kullanıma sunuyor.
» Devamı

19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınızı Kutlarım Karataş Belediye Başkanı Boğaçhan Ünal 19 Mayıs Atatürk’ü anma, Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle yayımladığı mesaj ile gençlerin bayramını kutladı,
» Devamı

Olta İle Balık Avı Eğitimi Karataş’ta Gerçekleşti Sosyal ve kültürel anlamda her geçen gün gelişen Karataş , yapılan yarışmalar, aktiviteler ve etkinlikler ile adından söz ettirmeye devam ediyor.
» Devamı

Başkan ÜNAL'dan Esnafa İadeyi Ziyaret Karataş Belediye Başkanı Boğaçhan ÜNAL esnafı dükkanında dinledi
» Devamı

Karataş Belediyesinden Evlenecek Çiftlere Gelin Başı Hediye Karataş Belediyesi Bünyesinde Kuaför Salonu açarak evlenecek çiftlere gelin başını ücretsiz yaparak kuaför salonunun tüm imkanlarından yararlanma şansı sunuyor.
» Devamı

Başkan ÜNAL'ın 1 Mayıs Mesajı 1 Mayıs barış kardeşlik ve özgürlük getirsin
» Devamı

Belediye Başkanımız Boğaçhan ÜNAL Koltuğu 23 Nisan Çocuklarına Devretti Temsili Başkan Zeynep Doğancı Karataş Belediyesine ve Başkan Ünal’a eğitime ve spora verdiği destek için teşekkür etti.
» Devamı

Belediye Başkanımız Boğaçhan ÜNAL'ın 23 Nisan Mesajı Karataş Belediye Başkanı Boğaçhan Ünal 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle mesaj yayınladı.
» Devamı

KARATAŞ BELEDİYESİ BAHAR TURNUVASI SONA ERDİ. Turnuvanın Şampiyonu Dadican takımını 3-2 yenen Efes Pilsen Takımı oldu .Turnuvanın 3.lüğünü ise Yakamoz isimli takım elde etti.
» Devamı

Karataş'ta Kıraç Rüzgarı Esti 18 Nisan Turizm Açılış Haftası Kapsamında düzenlenen konserde Karataş Halkı Kıraç ile Coştu
» Devamı

Turizm Haftası Startı Karataş'ta Verildi Her yıl 15-22 Nisan tarihleri arasında gerçekleştirilen “39. Turizm Haftası” kutlama programı Karataş'ta yapıldı.
» Devamı

Karataş Belediyesinden Çevre Dostu Zabıta Araçları Karataş Belediye Başkanı Boğaçhan ÜNAL Belediyeye alının elektirikli zabıta araçlarını tanıttı.
» Devamı

Karataş Belediyesi Bahar Turnuvası Başlıyor
» Devamı

Katı Atık Toplama İstasyonu Açılışı Gerçekleştirildi.
» Devamı

Başkan ÜNAL'dan Esnafa Söz Hakkı Karataş'ta görüntü kirliliğine son
» Devamı

15-22 Nisan turizm haftası Karataşta Kıraç konseri ile kutlanıyor. 18 Nisanda Kıraç Karataş'ta Nisan Turizm haftası kapsamında
» Devamı

Başkan ÜNAL 'dan mahallelilere köy konağı ve park müjdesi. Belediye Başkanı Mahallelinin sıkıntılarını mahallelileri dolaşarak dinledi.
» Devamı

KARATAŞ BELEDİYESİ POSTACI VELİYİ UNUTMADI. Karataş Belediyesi görevi sırasında geçirdiği trafik kazası sonucu hayatını kaybeden postacı Veli KARTOP’un adını , verdikleri sokak isminde yaşatacak.
» Devamı

KARATAŞ BELEDİYESİ 2015 YILI 4. MECLİS TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ. Gündem maddeleri arasında 1-2014 yılı faaliyet raporu 2-2014 yılı denetim raporu ile ilgili bilgi verilmesi 3-Encümen üyesi seçimi 4-Kemaliye mahallesi 121. Sokağın isminin Veli KARTOP olarak değiştirilmesi. Şeklindeydi.
» Devamı

Karataş Belediyesinden Halk Sağlığına Dikkat Çekme Amaçlı Ücretsiz Fizik Tedavi ve Beslenme Programı Hizmeti.
» Devamı

Karataş Belediye Başkanından Personel ile 12 aylık görev süresi değerlendirmesi.
» Devamı

Halkımızın Yanında Olmaya Devam Ediyoruz
» Devamı

Çarşı içi kaldırımlar büyütülüyor Karataş Belediyesi çarşı içerisinde ; esnafların ve alışveriş yapacak vatandaşların kadırımları rahatlıkla ve güven içerisinde kullanmasını sağlıyor.
» Devamı

Halk Günleri Etkinliğine Devam Ediyoruz Karataş Belediyesi Halk Günlerini bu hafta çarşı meydanında çay bahçesinde gerçekleştirdi.
» Devamı

BAYANLARA ÜCRETSİZ PİLATES KURSU Karataş Belediyesi ücretsiz halk kursları başladı.
» Devamı

Karataş Belediyesinden İlk Adım Karataş Belediyesinden İlk Adım . Avrupa İnsan Hakları Mahkemesinin 2 Aralık 2014 tarihli kararı ile 5393 sayılı Belediye Kanununun 14/b maddesi, 15/a maddesi ve 15. Maddenin 5. Fıkrasının son cümlesi uyarınca...
» Devamı

Karataş Belediyesi 2015 yılının 2. Meclis toplantısını gerçekleştirdi. Gündem Maddeleri 2. Büyük İskender Festivalinin Düzenlenmesi , Meclis Üyelerinin Huzur Hakkı ve Bahçe Mahallesinde bulunan 809 ve 810 parsellenir imar planı değişikliği hakkında idi.
» Devamı

10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ Ünal’’Basın demokrasi araçlarından biridir’’
» Devamı

YENİ YIL KUTLAMASI ’’2015 yılı, Karataşımız için atılım yılı olacak’’ Başkan Ünal ’’2015 yılı, Karataşımız için atılım yılı olacak’’
» Devamı

SAHİLLERİMİZ TEMİZ KALSIN,YARINLAR GÜZEL OLSUN KARATAŞ BELEDİYESİ VE ROTA DOĞA SPORLARI KULÜBÜ İLE ORTAKLAŞA YÜRÜTÜLEN SOSYAL SORUMLULUK PROJESİ ;SAHİLLERİMİZ TEMİZ KALSIN YARINLAR GÜZEL OLSUN 'un ilk adımı tuzla mahallesi sahillerinde gerçekleştirildi. Karataş Belediyesi ve Rota Doğa...
» Devamı

24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJI KARATAŞ BELEDİYE BAŞKANI BOĞAÇHAN ÜNAL’DAN ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJI “Sevgili Öğretmenler; 1928 yılında büyük Önder Atatürk’ün Millet Mektepleri Başöğretmenliği unvanını kabul ettiği tarih olan 24 Kasım Öğretmenler Gününü kutlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Günümüz...
» Devamı

KUM YARIŞLARI HEYECANI YAŞANDI. HARBİŞ PLAJINDA UÇAN MOTORLAR HEYECAN YARATTI. Karataş Belediyesi ve Çemk Tarafından düzenlenen kum yarışları sıralama turlarının ardından yapılan yarışlar ile heyecan dolu dakikalara sahne oldu. Harbiş plajında düzenlenen yarışlarda zorlu parkurlardan...
» Devamı

At-Çek ve Surf Casting Yarışması Sona Erdi. Karataş Belediyesi ve ÇUBADER Tarafından Düzenlenen Yarışma Sona Erdi." Karataş Belediyesi ve Çubaderin ortaklaşa düzenlediği yarışma çeşitli illerden katılımcıların da dahil olması ile başladı ve sona erdi.Yarışmayı en büyük boyda yakaladığı...
» Devamı