Haberler & Duyurular

Duyurular

KARATAŞ BELEDİYE BAŞKANLIĞI'NDAN İLAN Kültür ve Turizm Bakanlığı Yatırım ve İşletmeler Genel Müdürlüğü'nün 30.01.2018 tarih ve 32260484-307.02.02.03[GPK-051]-E.89899 sayılı yazısının ekinde gönderilen onaylı 1/5000 ölçekli Revizyon Nazım İmar Planı ve 1/1000 ölçekli Revizyon Uygulama İmar Planı Belediyemiz ilan panosunda ve web sayfasında (www.karatas.bel.tr) 30 gün süre ile askıya çıkarılmış olup, imar planları ve plan açıklama raporları Belediyemiz İmar ve Şehircilik Müdürlüğünden görülebilir. İlgililere ilanen duyurulur.
» Devamı

Kamp ve Fotoğraf Ödüllü Yarışması 9-11 Şubat #PusulasızGezginler #Karataş Kumluk Tabiat Parkında Kampta. @karatasbelediyesi ve @pusulasizgezginler işbirliği ile 10-11 Şubat #KadrajımdaKaratas konulu Fotoğraf Atölyesi içerisinde Fotoğraf Yarışmamız olacaktır. Kamp ve Fotoğraf Atölyesi Katılım için 👉 http://pusulasizgezginler.com/kayit-formlari/ adresinden kayıt olabilirsiniz.
» Devamı

Plaj Futbol Turnuvası Başlıyor 26-27 Ağustos ta Mavi Kum Plajında gerçkeleştirilecek etkinliğe tüm halkımız davetlidir .
» Devamı

30  Ağustos Zafer Bayramını Konserler ile kutluyoruz . 30 Ağustos Zafer Bayramı Kapsamında Atapark Amfi Tiyatro da DJ Bekir Akkuş ve Grup Feveranın sahne alacağı etkinliğe tüm halkımız davetlidir .
» Devamı

Su Damlası Halk Müziği Konseri 11 Ağustos Cuma Günü Atapark Anfi Tiyatro da Saat 20.00'da gerçekleştirilecek olan koro konserimize tüm halkımız davetlidir .
» Devamı

Turizm Danışma Bürosu ve Yörük Çadırı Açılışı. İlçemizin tanıtımda büyük rol oynayacak olan Turizm Danışma Büromuzun ve Kültürel değerleri ön plana çıkarmak için özenle hazırlanan Yörük Çadırımızın açılışı gerçekleştirilecektir . 04.08.2017 Cuma günü yapılacak olan açılış etkinliğimize Tüm halkımız davetlidir .
» Devamı

12-13-14 Ağustos Büyük İskender Konserleri Ataparkın Açılışı Onur Akın,Ferhat Göçer ve Ömür Gedik İle Gerçekleştiriliyor .
» Devamı

Kütüphane İçin El Ele Karataş belediyesi Tarafından ilçemize kazandırılmak üzere kütüphane için desteklerinizi bekliyoruz .
» Devamı

Gidamo 14. Geleneksel Mayıs Şenliği Türkiye'nin dört bir yanında gıda mühendisleri ve gıda mühendisi adaylarının katılımı ile gerçekleştirilecek etkinlik ,çeşitli aktiviteler ,oyunlar ,gösteriler ve konserler ile Karataş Cumali Ünal Meydanın da gerçekleştirilecektir .
» Devamı

21 Mayıs Traktör Yarışları 21 Mayıs'ta ödüllü traktör yarışları yapılacaktır . Katılım göstermek isteyenlerin kayıt yaptırarak başvuruda bulunmaları rica olunur.
» Devamı

Belediye Başkanımız Canlı Yayında Karataş'ı Anlatıyor . Belediye Başkanımız Boğaçhan Ünal Pazartesi Saat 10.30'da Tv A da İlhan Geyik'in Objektif programının konuğu olarak Hizmet ve çalışmaları,halkımızın sorunlarını, ilçemiz ile ilgili geleceğe yönelik çalışmaları canlı yayında anlatıyor
» Devamı

Cumhuriyet Haftası Kupa Yarışmaları 29 Ekim Cumhuriyet Haftası Etkinlikleri kapsamında Olta ,Motocros ve Off-Road yarışmaları Bahçe Plajında Gerçekleştirilecektir .
» Devamı

» Devamı

II.BÜYÜK İSKENDER FESTİVALİ (19-20-21 AĞUSTOS)
» Devamı

Karataş Belediyesi 1. STK Buluşması 14 Mayıs'ta Cumali Ünal Meydanında saat 11.00 da gerçekleşecek etkinliğe tüm halkımız davetlidir .
» Devamı

Performans  Sahnesi Başlıyor 23 Nisan Cumartesi Saat 19.00-23.00 saatleri arasında Cumali Ünal Meydanında kurulacak olan cihazlar ile Dj & Canlı müzik ,Standup ,Dans Gösteri ile Haydi sende yeteneğini göster .
» Devamı

 Karataş Belediyesinden 23 Nisan Çocuklarına Ücretsiz Eğlence . Cumali Ünal Meydanında 23 Nisan Cumartesi günü 12.00-17.00 saatleri arasında çocuklarımıza ücretsiz olarak hizmet verecek olan sinema & Zıp Zıp ve Otobüs ile ilçe turu 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramında tüm çocuklarımıza armağanımızdır .
» Devamı

HAYDİ BAYANLAR SPORA
» Devamı

Belediye Başkanımız Boğaçhan ÜNAL Halk ile Buluşuyor 1 NİSAN CUMA GÜNÜ SAAT 10:30 'DA ÇAY BAHÇESİNDE
» Devamı

SURF CASTİNG ( OLTA İLE BALIK YAKALAMA) TURNUVASI
» Devamı

Kadın Dernekleri Karataşlı Kadınlar ile Buluşuyor . Kadınlarımızın istihdamının sağlanması üzerine gerçekleştirilecek toplantıya tüm kadınlarımız davetlidir .
» Devamı

14 Şubat Sevgililer Günü Ücretsiz Halk Konseri
» Devamı

2. Büyük İskender Festivali Plaj Voleybol Turnuvası Kayıtları Başladı.
» Devamı

2. Büyük İskender Festivali Plaj Futbol Turnuvası Kayıtları Başladı.
» Devamı

Açık Hava Tiyatro Oyunu 1 Ağustos 2015 Yedi Kocalı Hürmüz
» Devamı

Açık Hava Tiyatro Oyunu 31 Temmuz 2015 Çanakkale Şehadet
» Devamı

Sünnet Şöleni için Kayıtlar Başladı 19 Temmuz Tarihinde Yapılacak olan Sünnet Şöleni İçin Kayıtlar Alınmaya Başlandı.
» Devamı

II.BÜYÜK İSKENDER FESTİVALİ 15-22 Ağustos 2015
» Devamı

Agız Ve diş Sağlığı Eğitimi 20 Mayıs Çarşamba Karataş'ta okullarımızda .
» Devamı

19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Etkinliği Olta Yarışması 16-17 Mayıs Tarihlerinde Bahçe Plajında
» Devamı

Halk Günleri Etkinliğimiz Her Cuma Zabıta Amirliği Binamızda Gerçekleşmeye devam ediyor .
» Devamı