Haberler & Duyurular

Duyurular

 BANKA PROMOSYONU İHALE İLANI KARATAŞ BELEDİYE BAŞKANLIĞI Sayı : 2020 17.01.2020 Konu: Banka Promosyonu
» Devamı

Mantar Yetiştiriciliği Eğitimi Karataş Belediyemizin destekleri ile kurulan Karataş Kadın Kooperatifi bünyesinde ve Halk Eğitim desteği ile Mantar Yetiştiriciliği eğitimi verilecektir. Eğitim sınıfı kontenjanla sınırlı olup başvuru 10 Ocak Cuma Saat: 17.00’da sona erecektir.
» Devamı

2020'ye Merhaba Kamp Etkinliği Karataş Belediyesi ve Hatay Motorsiklet Kulübü işbirliği ile düzenlenen etkinlikte ilçemizin doğal ve kültürel değerleri tanıtılacak ve bölgemizdeki kamp alanı içerisinde çeşitli aktiviteler ile Karataş'ta 2020 yılının ilk kamp etkinliğini gerçekleştireceğiz. Yer : Karataş Kumluk ve Tabiat Parkı Tarih: 24-25-26 Ocak 2020
» Devamı

Aralık Ayı Olağan Meclis Toplantısı 2019 Yılı Aralık ayının son meclis toplantısı 5.12.2019 perşembe günü saat 10.00' da karataş Belediyesi Meclis toplantı salonunda gerçekleştirilecektir.
» Devamı

Çevre Şehircilik İl Müd. Hazine Taşınmazları Hk.
» Devamı

Karataş Belediye Başkanlığından  İlan Yapılan ihbar üzerine Fen İşleri Müdürlüğümüz tarafından incelenen Adan İli Karataş İlçesi Karşıyaka Mahallesi 1397 nolu parselde bulunan yapının 3194 sayılı İmar Kanunun 39. Maddesine göre can ve mal güvenliğini tehdit edici nitelikte olduğu anlaşıldığından 26/09/2019 tarihinde yerinde, Yapı Tatil Zaptı düzenlenerek mühürleme işlemi yapılmıştır. İlçemiz Karşıyaka Mahallesi 1397 parselde bulunan SEHER CÖMERT, ALİ CAHİT KARATAŞ, AYSEL SUDİ ÇİĞDEM, CAVİDE DÖVEN, CANSEN KARABULUT, TİJEN PERİ KARATAŞ ve TANYEL KARATAŞ binayı süresi içerisinde ruhsata uygun hale getirmediğinden, Belediye Encümenimizin 05/11/2019 tarih ve 140 sayılı kararı ile 3194 sayılı İmar Kanununun 39. maddesine göre yıkımına karar verilmiştir. Yıkım kararı 30 gün süre ile askıya çıkarılmış olup ilgililere ilanen tebliğ olunur.
» Devamı

Kasım Ayı Olağan Meclis Toplantısı Kasım Ayı Olağan Meclis Toplantısı 07.11.2019 Perşembe Günü Karataş Belediyesi Meclis Toplantı salonunda gerçekleştirilecektir. Gündem Maddeleri Arasında ; 1-2020 Yılı Bütçesi Hk. 2-2020Yılı Ücret Harç Tarifesi Hk. 3-Belediyemize Ait Yeni alınan çöp kamyonunun kamuya tahsisi hk.
» Devamı

5 yılda  25 000 Fidan Karataş'ta gerçekleştireceğimiz fidan dikme etkinliklerimize sende destek ol
» Devamı

Mavi Masa Hizmetinizde
» Devamı

Denizdeki Atıkları Dönüştürüyoruz. Denizlerde oluşan plastik kirliliğinin önüne geçmek amaçlı balıkçılarımızın ağlarında çıkan atıkları geri dönüşüme kazandırıyor ve bununla birlikte balıkçılarımızı maddi olarak destekliyoruz.
» Devamı

Atık Yağları Topluyoruz. Kullandığınız 1 LT yağın suya karışması ile 1 milyon litre suyun kirlendiğini biliyor musunuz ?Atık yağları toplayarak doğanın kirlenmesini önlüyor ve alışmalarımıza sizlerin de desteğini bekliyoruz. Atık yağ ile ilgili bizlere ulaşabilir ve atık yağlarınızı teslim edebilirsiniz
» Devamı

Belediyemizin Güncel Borç Durumu Kamuoyuna Duyuru. 05.04.2019 Tarih ile devir aldığımız Karataş Belediyesi ’nin güncel borç ve mevcut durumu aşağıda gösterildiği gibidir. Saygılarımla
» Devamı

Belediye Başkanımızdan Kütüphane İçin Destek Çağrısı Tebrik amaçlı belediyemize gönderilecek çiçekler yerine kurulacak olan kütüphanemiz için kitap gönderilmesi halkımızdan rica olunur.
» Devamı