Haberler & Duyurular

Duyurular

Atık Yağları Topluyoruz. Kullandığınız 1 LT yağın suya karışması ile 1 milyon litre suyun kirlendiğini biliyor musunuz ?Atık yağları toplayarak doğanın kirlenmesini önlüyor ve alışmalarımıza sizlerin de desteğini bekliyoruz. Atık yağ ile ilgili bizlere ulaşabilir ve atık yağlarınızı teslim edebilirsiniz
» Devamı

KARATAŞ BELEDİYESİ İLAN
» Devamı

19 Mayıs Fener Alayı ve Halk Yürüyüşü 19 Mayıs Pazar günü saat 20.30 da Mehmet Akif ortaokulu önünden başlanarak Atapark'a meş'aleler ve fenerler ile yürüyüş gerçekleştirilecek, akabinde müzik eşliğinde havai fişek gösterisi ile 19 mayıs kutlama programını gerçekleştireceğiz.
» Devamı

KARATAŞ BELEDİYESİ BAŞKANLIĞI Karataş Belediyesi Motorin (Euro Dizel) Akaryakıt alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir.  İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır:
» Devamı

2019 YILI EMLAK VE ÇEVRE TEMİZLİK VERGİSİ
» Devamı

Belediyemizin Güncel Borç Durumu Kamuoyuna Duyuru. 05.04.2019 Tarih ile devir aldığımız Karataş Belediyesi ’nin güncel borç ve mevcut durumu aşağıda gösterildiği gibidir. Saygılarımla
» Devamı

Ambalaj Atıkları Geri Dönüşüm Çalışamları Geri dönüştürülebilir Cam,Kağıt, Plastik , Ahşap vb ürünlerin geri kazanımı konusunda bizlere ulaşabilir ve doğanın korunmasına katkıda bulunabilirsiniz .
» Devamı

Belediye Başkanımızdan Kütüphane İçin Destek Çağrısı Tebrik amaçlı belediyemize gönderilecek çiçekler yerine kurulacak olan kütüphanemiz için kitap gönderilmesi halkımızdan rica olunur.
» Devamı

Kütüphane İçin El Ele Karataş belediyesi Tarafından ilçemize kazandırılmak üzere kütüphane için desteklerinizi bekliyoruz .
» Devamı